Lista aktualności Lista aktualności

IX Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu

Reprezentacje 22 nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, spotkały się w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Toruniu, by po raz 9 już powalczyć o Puchar Dyrektora RDLP w piłce siatkowej.

Wśród uczestników byli również pracownicy Nadleśnictwa Bydgoszcz. W ciągu dwóch dni rozegraliśmy pięć spotkań grupowych i jedno ćwierćfinałowe, w którym ulegliśmy późniejszym zwycięzcom turnieju,  reprezentacji nadleśnictwa Jamy. Zebrane w całym turnieju punkty pozwoliły nam na zajęcie 5 miejsca.  Oprócz nagród drużynowych, dla wyróżniających się zawodników przyznawane były nagrody indywidualne. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza koleżanka Marta Korneli, uznana najlepszą zawodniczką zawodów.

Turniej był okazją nie tylko do sportowej rywalizacji. W trakcie jego trwania prowadzona była zbiórka pieniędzy na pomoc w rehabilitacji córki jednego z leśniczych naszej dyrekcji. Dzięki hojności uczestników udało się zebrać pokaźną sumę pieniędzy.

Imprezę zakończył mecz finałowy, będący niejako powtórką ubiegłorocznego finału. I tak jak w roku minionym, tak i obecnie laur zwycięzców przypadł Nadleśnictwu Jamy, srebrne medale otrzymali siatkarze z Nadleśnictwa Solec Kujawski, a na najniższym stopniu podium stanęli pracownicy Nadleśnictwa Osie. Kolejny, jubileuszowy, X turniej zostanie rozegrany na terenie Nadleśnictwa Solec Kujawski. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Szczegółowe wyniki i obszerna fotorelacja z zawodów na stronie Nadleśnictwa Dobrzejewice