Asset Publisher Asset Publisher

Rezerwacja terminów na Leśnej Ścieżce Edukacyjnej Białe Błota

Zorganizowane grupy, chcące przeprowadzić zajęcia na ścieżce edukacyjnej, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach edukacyjnych odbywających się na terenie Nadleśnictwa Bydgoszcz. Prosimy jednak o uprzednio wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach. Pozwoli to nam na zapewnienie osoby, która przybliży Państwu naszą pracę oraz dobranie odpowiedniego terminu spotkania, jeżeli wskazana przez Państwa data będzie już zajęta.

W celu uzgodnienia terminu zajęć prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach oraz wypełnienia karty zgłoszeniowej i oświadczeń.

Za udział w zajęciach edukacyjnych Nadleśnictwo Bydgoszcz nie pobiera opłat. Istnieje również możliwość organizacji ogniska, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Poza prowadzeniem działalności edukacyjnej na terenie obiektów edukacyjnych Nadleśnictwa Bydgoszcz, jesteśmy gotowi na spotkania w przedszkolach, szkołach czy domach kultury.

Wszelkich informacji dotyczących zajęć edukacyjnych na ścieżce dydaktycznej Białe Błota udziela leśniczy szkółkarz – kontakt:

Michał Włodarczak, tel. 604-935-206

email: michal.wlodarczak@torun.lasy.gov.pl

W sprawie pozostałych spotkań:

Olga Ciemnoczołowska, tel. 606-975-014

e-mail: olga.ciemnoczolowska@torun.lasy.gov.pl


Remont sali edukacyjnej

Informujemy, że z powodu prowadzonego remontu, sala edukacyjna i sala historyczna mieszczące się na szkółce Białe Błota, są nieczynne.

O ponownym udostępnieniu obiektów edukacyjnych poinformujemy po zakończeniu remontu.